gatvių dangos ženklinimo darbus

Kelių, gatvių ženklinimas

UAB ,,Baltuvos projektai” atlieka kelių, gatvių dangos ženklinimo darbus dažais ir polimerinėmis medžiagomis. Kelių ženklinimą sudaro linijos, rodyklės, bei simboliai ant kelio dangos, kurių linijinius matmenis, išdėstymo kelio dangos paviršiuje tvarką nustato Lietuvos Respublikoje galiojantys standartai ir kiti normatyviniai dokumentai. Vidutinio dydžio (30-50 tūkstančių litų vertės) projektą įgyvendiname per 5-10 dienų.

Plačiau
aikštelių dangos ženklinimo

Automobilių stovėjimo aikštelių ženklinimas

Dažnai prekybos centruose ar įmonių teritorijose, pasibaigus lietuviškai žiemai, automobilių stovėjimo aikštelių, eismo organizavimo simbolių ženklinimas susidėvi ir tampa sunkiai pastebimas vairuotojams. UAB ,,Baltuvos projektai” atlieka prekybos centrų ar įmonių teritorijų transporto priemonių stovėjimo aikštelių horizontalaus ženklinimo atnaujinimo bei naujai įrengiamų aikštelių dangos ženklinimo darbus.

Plačiau
imoniu_aiksteliu_zenklinimas

Įmonių teritorijų ženklinimas

Didesnėse įmonėse yra paruoštos transporto judėjimo schemos jų teritorijose, tačiau ne visos jų yra tinkamai paženklintos. Gamybinių zonų judėjimo ženklinimas yra būtinas norint apsaugoti darbuotojus nuo transporto priemonių keliamų ir kitų pavojų.

Plačiau
dazymo_darbai

Grindų ir kiti dažymo darbai

UAB ,,Baltuvos projektai” atlieka garažų, uždarų paviljonų, gamybinių patalpų betoninių grindų ir sienų dažymo darbus specialiais dažais, kurie „užrakina“ dulkes, nepraleidžia tepalo bei drėgmės ir stabdo betono irimą. Jūsų gamybinės patalpos taps patogesnės Jūsų darbuotojams, nes bus mažiau dulkių – taip sukursite malonesnę ir sveikesnę darbo aplinką.

Plačiau
ref3

Struktūrinis ženklinimas

sporto aikstynai5

Sporto aikštynų ženklinimas